گوناگون

رهن و اجاره خانه در یوسف آباد چقدر است؟ / از اجاره ۲۶ میلیونی برای آپارتمان ۳۰ ساله تا رهن ۶ و نیم میلیارد تومانی برای واحد نوساز

رهن و اجاره خانه در یوسف آباد چقدر است؟ / از اجاره ۲۶ میلیونی برای آپارتمان ۳۰ ساله تا رهن ۶ و نیم میلیارد تومانی برای واحد نوساز

پارسینه: در گزارش زیر به بررسی قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محله یوسف آباد خواهیم‌ پرداخت.

اقتصادنیوز نوشت: یوسف‌آباد یکی از محله‌های اصیل، قدیمی و معروف تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده‌است.این محله به دلیل نزدیکی به مرکز شهر، بافت ترکیبی آپارتمانی و ویلایی و شهر سازی مدرن با حفظ بافت سنتی ، بین ساکنان تهران ، از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی‌عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف‌آباد محدود می‌شود.

در گزارش امروز به بررسی قیمت اجاره مسکن در محدوده یوسف آباد پرداخته ایم.

یک واحد ۱۵۷ متری ۴ خوابه بیش از ۳۰ سال ساخت در محله یوسف آباد را می توان با ۹۰۰ میلیون رهن و ۱۰ میلیون پرداختی ماهیانه اجاره کرد.

هزینه اجاره واحد ۱۹۶ متری ساخت سال ۱۳۷۹ در محله یوسف آباد ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون رهن و ۱۴ میلیون اجاره ماهیانه است. همچنین برای اجاره یک واحد ۲۰۰ متری ساخت سال ۱۳۷۲ باید ۳۰۰ میلیون رهن و ۲۶ میلیون تومان اجاره بپردازید.

هزینه رهن کامل یک واحد ۲۱۰ متری ساخت سال ۱۴۰۲ نیز ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیوناست. همچنین با ۴ میلیارد تومان می توانید یه واحد ۲۲۰ متری ساخت سال ۱۴۰۰ را اجاره کنید.

یک واحد ۲۵۵ متری ساخت سال ۱۴۰۲ را نیز می توان با پرداخت ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رهن کامل اجاره کرد. هزینه اجاره یک واحد ۳۴۰ متری ساخت سال۱۳۷۵ نیز ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رهن و ۱۵ میلیون پرداختی ماهیانه است.

قیمت اجاره خانه در محدوده یوسف آباد
محله متراژ (متر) مشخصات سال ساخت رهن (تومان) اجاره (تومان)
یوسف آباد ۱۵۷ ۴ خوابه، --- ۱۳۷۰ ۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۱۸۱ ۴ خوابه، --- ۱۳۷۸ ۱٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۱۹۶ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۹ ۱٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۲۰۰ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۶٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۲۱۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۴٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۲۲ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۱ ۴٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۲۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۰ ۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۵۵ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۷۰ ۴ خوابه، انباری ۱۳۷۰ ۱٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۳۴۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۷۵ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۳۶۰ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۸ ۳٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرقی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار