گوناگون

رهن و اجاره خانه در یوسف آباد چقدر است؟ / از اجاره ۲۶ میلیونی برای آپارتمان ۳۰ ساله تا رهن ۶ و نیم میلیارد تومانی برای واحد نوساز

رهن و اجاره خانه در یوسف آباد چقدر است؟ / از اجاره ۲۶ میلیونی برای آپارتمان ۳۰ ساله تا رهن ۶ و نیم میلیارد تومانی برای واحد نوساز

پارسینه: در گزارش زیر به بررسی قیمت رهن و اجاره آپارتمان در محله یوسف آباد خواهیم‌ پرداخت.

اقتصادنیوز نوشت: یوسف‌آباد یکی از محله‌های اصیل، قدیمی و معروف تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده‌است.این محله به دلیل نزدیکی به مرکز شهر، بافت ترکیبی آپارتمانی و ویلایی و شهر سازی مدرن با حفظ بافت سنتی ، بین ساکنان تهران ، از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی‌عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف‌آباد محدود می‌شود.

در گزارش امروز به بررسی قیمت اجاره مسکن در محدوده یوسف آباد پرداخته ایم.

یک واحد ۱۵۷ متری ۴ خوابه بیش از ۳۰ سال ساخت در محله یوسف آباد را می توان با ۹۰۰ میلیون رهن و ۱۰ میلیون پرداختی ماهیانه اجاره کرد.

هزینه اجاره واحد ۱۹۶ متری ساخت سال ۱۳۷۹ در محله یوسف آباد ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون رهن و ۱۴ میلیون اجاره ماهیانه است. همچنین برای اجاره یک واحد ۲۰۰ متری ساخت سال ۱۳۷۲ باید ۳۰۰ میلیون رهن و ۲۶ میلیون تومان اجاره بپردازید.

هزینه رهن کامل یک واحد ۲۱۰ متری ساخت سال ۱۴۰۲ نیز ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیوناست. همچنین با ۴ میلیارد تومان می توانید یه واحد ۲۲۰ متری ساخت سال ۱۴۰۰ را اجاره کنید.

یک واحد ۲۵۵ متری ساخت سال ۱۴۰۲ را نیز می توان با پرداخت ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رهن کامل اجاره کرد. هزینه اجاره یک واحد ۳۴۰ متری ساخت سال۱۳۷۵ نیز ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رهن و ۱۵ میلیون پرداختی ماهیانه است.

قیمت اجاره خانه در محدوده یوسف آباد
محله متراژ (متر) مشخصات سال ساخت رهن (تومان) اجاره (تومان)
یوسف آباد ۱۵۷ ۴ خوابه، --- ۱۳۷۰ ۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۱۸۱ ۴ خوابه، --- ۱۳۷۸ ۱٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۱۹۶ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۹ ۱٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۲۰۰ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۶٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۲۱۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۴٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۲۲ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۱ ۴٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۲۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۰ ۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۵۵ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۴۰۲ ۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۲۷۰ ۴ خوابه، انباری ۱۳۷۰ ۱٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -
یوسف آباد ۳۴۰ ۴ خوابه، آسانسور، پارکینگ، انباری ۱۳۷۵ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
یوسف آباد ۳۶۰ ۴ خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۷۸ ۳٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرقی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار