گوناگون

قیمت طلا و سکه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ / معاملات طلا کم‌رمق شد

قیمت طلا و سکه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ / معاملات طلا کم‌رمق شد

پارسینه: از ابتدای هفته جاری قیمت طلا و سکه یک روز در میان، روند الاکلنگی داشته است. این رفت و برگشت قیمت، معامله‌گران را سردرگم کرده و هر گونه خرید و فروش در بازار را کم‌رمق کرده است.

تجارت نیوز نوشت: دیروز قیمت طلا و سکه برخلاف روز دوشنبه کاهش داشت. این روند رفت و برگشتی قیمت در بازار طلایی، معامله‌گران را گیج‌ کرده‌ است. عده‌ای که در روز دوشنبه گمان می‌کردند از بازار جا مانده‌اند بار دیگر دست از معامله‌ کشیدند و محتاط شدند.

قیمت سکه و طلا 10 خرداد 1402

در روز گذشته قیمت طلا که روز دوشنبه با کانال ۱۱ میلیون تومانی فاصله اندکی داشت از این محدوده دور شد و سکه نیز به کانال ۳۰ میلیونی برگشت.

کارشناسان اقتصادی معتقدند روند کاهشی قیمت در بازار طلا و سکه موقتی است. آنها می‌گویند روند بازار دلار و به دنبال آن طلا و سکه به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ماه جاری در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران بستگی دارد و روند بازارها بعد از خرداد نیز به جلسه شورای حکام وابسته است.

کاهش قیمت سکه در تمام قطعات

دیروز سه‌شنبه ۹ خرداد‌ماه قیمت سکه امامی حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد. این قطعه دیروز به کانال ۳۱ میلیون تومانی ورود کرد و مسیر رفته را برگشت. این قطعه با رقم ۳۰ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان معامله شد. قیمت سکه بهار دیروز ۳۸۹ هزار تومان کاهش داشت. این قطعه با قیمت ۲۷ میلیون و ۳۰۱ هزار تومان به کار خود پایان داد.

روز قبل نیم‌سکه و ربع‌ سکه هر یک ۱۰۰ هزار تومان ارزان شدند. این قطعات به ترتیب با قیمت ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شدند. همچنین سکه گرمی دیروز کاهش قیمت محدود ۲۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان مبادله شد.

بازگشت حباب قطعات سکه به کانال‌های پایین‌تر

روز گذشته هر مثقال طلا کاهش ۱۳۶ هزار تومانی داشت. این مقدار طلا با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۱۴ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلا نیز ۳۱ هزار تومان ارزان شد و با قیمت دو میلیون و ۴۹۵ هزار تومان معامله شد. دیروز طلای دست دوم با قیمت دو میلیون و ۴۶۳ هزار تومان معامله شد.

روز گذشته روند کاهشی حباب سکه نوسان بالایی داشت. در نهایت حباب سکه امامی با ۳۸۱ هزار تومان کاهش حباب به کانال ۶ میلیون تومانی ورود کرد. حباب سکه بهار ۴۰۷ هزار تومان ریخت و بیشترین مقدار کاهش حباب را در میان قطعات سکه داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار