گوناگون

آخرین قیمت انواع گوشت قرمز

آخرین قیمت انواع گوشت قرمز

پارسینه: در این مطلب قیمت انواع گوشت قرمز در هشتم فروردین ۱۴۰۲ را بخوانید.

قیمت گوشت و مرغ در بازار تهران اعلام شد. قیمت گوشت به نرخ روز اعلام شد. قیمت گوشت و مرغ در حال افزایش می باشد. با توجه به افزایش قیمت گوشت، تقاضا گوشت نیز پایین آمده است. قیمت گوشت به نرخ روز 25 خرداد را در این گزارش می خوانید.

قیمت انواع گوشت قرمز در هشتم فروردین ۱۴۰۲ به شرح زیر است:

نام محصول

قیمت واحد کیلوگرم (تومان)

راسته با استخوان گوسفندی

۲۷۶,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۳۹۵,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۳۱۵,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۲۷۵,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۲۶۰,۰۰۰

گردن گوسفندی

۲۱۰,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۹۵,۰۰۰

گردن گوساله

۱۸۰,۰۰۰

قلم گوساله

۹۵,۰۰۰

سردست گوسفندی

۳۱۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۲۷۰.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۲۲۰.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۳۲۵.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۳۴۰,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۳۷۰,۰۰۰

فرزاد آقایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گزارشی به رئیس سازمان تعزیرات گفت: رؤسای شعب با توجه به نارضایتی مردم به صورت شبانه‌روزی در میادین تره بار مستقر شدند و سعی کردیم میوه باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

وی در قرارگاه گشت‌های مشترک طرح نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: یکی از حوزه‌های ورود سازمان تعزیرات حکومتی در بازار شب عید، موضوع میوه و تره بار بود که میوه از جهت تأمین و تنظیم بازار وضع خوبی نداشت.

آقایی افزود: با اینکه جهاد کشاورزی مسئولیت عرضه ۴ هزار تن پرتقال و ۲ هزار تن سیب را به عهده گرفته بود اما متأسفانه تا شب عید نتوانست هزار تن نیز توزیع کند و از طرف دیگر میوه‌های توزیع شده به خصوص سیب، کیفیت لازم را نداشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه میوه در میدان ارزان‌تر از قیمت تنظیم بازاری بود، گفت: رؤسای شعب با توجه به نارضایتی مردم به صورت شبانه‌روزی در میادین تره و بار مستقر شدند و سعی کردیم میوه باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران تعطیلی میدان تره و بار از دیگر دلایل ایجاد اختلال در قیمت‌ها و توزیع میوه‌ها خواند و افزود: با باز شدن میدان تره و بار و نظارت تعزیرات حکومتی، امیدواریم در چند روز آینده مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

آقایی رویکرد تعزیرات در این طرح را پیشگیرانه عنوان کرد و افزود: طرح توزیع گوشت تنظیم بازار برای اولین بار در میدان بهمن تهران با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی باعث کاهش ۳۰ الی ۴۰ هزار تومانی قیمت این کالا شد.

به گفته آقایی پایانه‌ها، فرودگاه و راه‌آهن از دیگر نقاط تمرکز تعزیرات حکومتی در ایام شب عید است که با همکاری دادستانی اقدامات خوبی برای برخورد با دلالان فروش بلیط انجام شده است./بازار بورس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار