گوناگون

واکنش جالب فدراسیون فوتبال به غیبت سردار

واکنش جالب فدراسیون فوتبال به غیبت سردار

پارسینه: سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر غیبت سردار آزمون گفت: لطفا از این سوال‌ها نپرسید و درباره مسابقه صحبت کنید.

هدایت ممبینی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب پیش از آغاز دیدار تدارکاتی ایران و روسیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم شاهد بازی خوبی باشیم؛ پیش‌بینی کرده‌ایم دیدارهای تیم ملی در فیفادی‌ها پر باشد تا تیم با قدرت بیشتری راهی جام ‌ملت‌ها شود.

وی افزود: امیدواریم تیم ملی با مربی ایرانی شروع خوبی داشته باشد. خیلی خوشبین هستیم که تیم ملی با قلعه‌نویی شروع خوبی پس از جام‌جهانی داشته باشد و امیدوار به درخشش این تیم در جام ملت‌ها هستیم.

سرپرست پشت دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بازی با کنیا در ۸ فروردین و در ساعت ۲۰:۳۰ قطعی شده است، در واکنش به غیبت سردار آزمون در اردوی تیم ملی و انتشار عکس‌هایش در گنبد در حال بازی والیبال و اسب سواری، توضیح داد: لطفا از این سوال‌ها نپرسید و درباره مسابقه صحبت کنید.

ممبینی درباره اینکه آیا کارمندان فدراسیون شب عید حقوق گرفتند، خاطرنشان کرد: حقوق می‌گیرند و نگران نباشید.

وی در پایان درباره نامه سازمان بازرسی مبنی بر دو شغله بودن وی و برکناری‌اش هم گفت: نامه‌ای به دستم نرسیده، نگران من نباشید، من همچنان در خدمتتان هستم.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار