گوناگون

بهترین خودروی زنان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شد + جزئیات

بهترین خودروی زنان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شد + جزئیات

پارسینه: ۵۶ روزنامه نگار زن از ۴۰ کشور بهترین خودروی زنان در سال ۲۰۲۲ را انتخاب کردند.

به گزارش سینا پرس، گفتنی است در سال گذشته ۲۰۲۲، ۵۶ روزنامه نگار زن از ۴۰ کشور، پژو ۳۰۸ را به عنوان بهترین خودروی زنان ۲۰۲۲ انتخاب کردند، انتخابی از میان ۶۵ خودرو با برندهای مختلف.

نیرو(NIRO) از محصولات کمپانی کیا است که از زمان معرفی در سال ۲۰۱۶ تا کنون جز تولیدات آینده نگر کیا از منظر طراحی و فنی بوده است. اولین نسل کیا نیرو در سال ۲۰۱۶ با مدل هیبریدی روانه بازار شد، سپس تریم های پلاگین هیبرید و الکتریکی خالص نیز به خانواده نیرو اضافه شدند.

اما به تازگی، کیا نیرو به عنوان بهترین خودروی زنان در جهان برای سال ۲۰۲۳ انتخاب شده است. ۶۳ روزنامه نگار زن از ۴۳ کشور در مراسم انتخاب خودروی برتر شرکت کرده و ۵۹ کاندید این رویداد را مورد تست و بررسی قرار داده اند تا خودروی برتر زنان را همزمان با روز جهانی زنان، انتخاب کنند.

کیا نیرو رقبایی مانند آئودی آر اس۳، سیتروئن سی۵ اکس، فورد رنجر، جیپ اونجر و نیسان اکس-تریل را مقابل خود داشته که این خودروها در ۶ بخش موفق به کسب عنوان، شده اند تا در نهایت راهی مرحله پایانی شوند.

بهترین خودروی شهری: کیا نیرو

بهترین خودروی پرفورمنس: آئودی آر اس۳

بهترین خودروی خانواده: جیپ اونجر

بهترین خودروی بزرگ: سیتروئن سی۵ اکس

بهترین شاسی بلند: نیسان اکس-تریل

بهترین پیکاپ تمام چرخ محرک: فورد رنجر

انتخاب یک خودروی برتر میان گزینه های بالا به دلیل قابلیت های جذابی که هر کدام دارند، کار دشواری بوده که در نهایت داوران کیا نیرو را به عنوان یک مجموعه کامل، به عنوان خودروی برتر زنان در سال ۲۰۲۳ انتخاب کرده اند.

گفتنی است در سال ۲۰۲۲، ۵۶ روزنامه نگار زن از ۴۰ کشور، پژو ۳۰۸ را به عنوان خودروی برتر زنان ۲۰۲۲ انتخاب کردند، انتخابی از میان ۶۵ خودرو با برندهای مختلف.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار