گوناگون

قیمت آپارتمان در پرند هم نجومی شد

قیمت آپارتمان در پرند هم نجومی شد

پارسینه: نوسانات اقتصادی و تغییر قیمت خانه در تهران سبب شده تا متقاضیان خرید مسکن به حومه پایتخت مراجعه کنند که همین امر سبب شده تا قیمت این محدوده‌ها نیز تا 12 برابر نسبت به چهارسال گذشته افزایشی شود.

قیمت آپارتمان در پرند که طی سال‌های گذشته حدود 300 تا 400 میلیون تومان بود براساس بررسی‌های انجام شده حداقل بودجه موردنیاز برای خرید آپارتمان 80 متری در پرند در حال حاضر یک میلیارد تومان است.


*آپارتمان دو خوابه 80 متری با عمر بنا یک سال به قیمت یک میلیار و 380 میلیون تومان آگهی شده است. این واحد در طبقه ششم واقع شده و امکاناتی همچون آسانسور و پارکینگ دارد. متقاضی برای هر متر این اپارتمان 80 متری در پرند باید 17 میلیون و 250 هزارتومان پرداخت کند.

*آپارتمان 80 متری دیگری در پرند با عمر بنا 2 سال با بودجه‌ای معادل یک میلیارد و 650 میلیون تومان قابل خریداری است. این واحد دوخوابه در طبقه اول واقع شده و آسانسور همچنین پارکینگ دارد.

*خریدار با بودجه 2 میلیارد و 200 میلیون تومان می‌تواند واحدی 80 متری با عمر بنا 4 سال خریداری کند. این اپارتمان 80 متری در طبقه همکف از 8 قرار گرفته که از امکانات آن می‌توان به دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری اشاره کرد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه شده و بازنشر آن در سایر رسانه‌ها بدون کسب اجازه صورت گرفته است.

*براساس آگهی‌های فروش، آپارتمان 80 متری با سن بنا یک سال 2 میلیارد و 800 میلیون تومان قیمت دارد. این واحد در طبقه دوم قرار دارد و در قسمت امکانات آن دو اتاق، آسانسور، پارکینگ، انباری، سونا و جکوزی قید شده است.


آپارتمان 80 متری در پرند بیش از 3 میلیارد تومان

*آپارتمان 80 متری در فاز 3 پرند با عمر بنا 3 سال به قیمت 3 میلیارد تومان آگهی شده است. قیمت هر متر این واحد واقع در طبقه دوم 37 میلیون و 500 هزارتومان است و امکاناتی همچون دو اتاق، آسانسور، پارکینگ و انباری دارد.

*دیگر آپارتمان دوخوابه 80 متری 3 میلیارد و 610 میلیون تومان قیمت دارد. این واحد نوساز در طبقه همکف قرار گرفته که از امکانات آن می‌توان به آسانسور، پارکینگ و انباری اشاره کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  همه در کشور دزد و سارق و حرام خور شدند همه به فکر چپاول هستند.پرند کوچکترین امکانات بهداشتی آموزشی فرهنگی رفاهی ورزشی را ندارد و یک بیابان هست.اما متاسفانه بنگاه و املاکی ها دست به دست هم و متحد با هم کمر مستاجر بدبخت را دارند می شکنند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار