گوناگون

تیگو ۸ پرومکس با این قیمت عجیب فروش رفت + جدول

تیگو ۸ پرومکس با این قیمت عجیب فروش رفت + جدول

پارسینه: تیگو ۸ پرومکس، جدیدترین محصول چینی بازار است که برخلاف دیگر کراس اوورها، دو دیفرانسیل است و به همین دلیل نیز گران ترین چینی بازار خودروست. این خودرو، امروز، به محض ورودش به بازار با قیمت حدودی ۳.۵ میلیارد آگهی شد و توانست اولین چینی بالای ۳ میلیارد شود.

اسب بخار نوشت: بازار خودروی امروز بسیار ملتهب تر از دیروز بود، زیرا قیمت دلار به بالای ۵۰ هزار تومان رسید و نسبت به دیروز حدود ۱۲۰۰ تومان رشد کرد. این افزایش قیمت در ارزهای تعیین کننده منجر شد قیمت همه خودروها نیز گران شود و یک بی ثباتی بی سابقه در بازار خودرو به وجود آید.

با ادامه این روند دیگر فکر نکنم کسی تمایل به خرید و یا فروش خودرو داشته باشد و همین قضیه می تواند در روزهای آینده یک رکود سنگین در بازار خودرو به وجود آورد.

اما امروز یک تازه وارد نیز در بازار خودرو داشتیم که از طرفی گران ترین و فول ترین خودروی چینی حال حاضر بازار نیز است. تیگو ۸ پرومکس که حدوداً یک ماه قبل با قیمت ۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون توسط مدیران خودرو پیش فروش شده بود، حالا به مشتریان تحویل داده شده است و بلافاصله نیز قیمت بازار آزادش مشخص شد. قیمت نسخه مشکی این خودروی جدید، قدرتمند و پرآپشن، ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون است که می توان به طور تقریبی آن را ۳.۵ میلیارد عنوان کرد.

تغییرات قیمت خودروهای صفر چینی

با مقایسه افزایش قیمت رخ داده در چینی ها متوجه می شویم که تیگو ۷ پرو بیش تر از همه و ۱۹۰ میلیون رشد کرده است و به دنبال آن، فیدلیتی و دیگنیتی مشکی به ترتیب با ۱۷۰ و ۱۶۰ میلیون افزایش قیمت، بیش ترین صعود را داشته اند. در این میان اما جک S5 جدید که از طرف مردم با استقبال خوبی هم روبه‌رو نشده است، حدود ۱۵۰میلیون گران تر شده و این قضیه بسیار عجیب است، زیرا کی ام سی J7 با این وضع بازار فقط ۲۰ میلیون رشد کرده است.

نام محصول قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
هایما S5 6AT ۱,۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۴۹۵,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 مشکی ۱,۶۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۷۷۵,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرایم مشکی تو مارون ۲,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۷ پرو ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرومکس مشکی -- ۳,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی ۷ نفره مشکی ۲,۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار