گوناگون

اهدای یک دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از سوی بانک سینا

اهدای یک دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از سوی بانک سینا

پارسینه: طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک سینا و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل از سوی بانک سینا به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این اقدام در راستای ایفای وظایف مسئولیت اجتماعی، کمک به توزیع عادلانه امکانات درمانی و ارائه بهتر و مطلوب‌تر خدمات سلامت به مردم، انجام شد.

غلامرضا فتحعلی در این مراسم با اشاره به اینکه کمک به نظام سلامت کشور و مراکز درمان برای داشتن جامعه سالم و تندرست از وظایف بنگاه‌های اقتصادی است، افزود: بانک سینا در کنار عمل به وظایف بانکداری، در سال‌های اخیر اقدامات انسان‌دوستانه، خیرخواهانه و حمایتی متنوعی را از قبیل اهدای آمبولانس به منظور گسترش و توسعه سطح بهداشت و ارتقای سلامت و توانمندسازی افراد جامعه انجام داده است.

مدیرعامل بانک سینا تصریح کرد: این بانک، مسیرحرکت به سمت بانکداری اجتماعی را به صورت برنامه‌ریزی شده تر در سال جاری پیگیری خواهد کرد.

ارسلان خالدی‌فر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این مراسم ضمن قدردانی از اقدام بانک سینا در اهدای آمبولانس، ابراز امیدواری کرد با همراهی و همدلی تمامی دستگاه‌ها، شاهد ارتقای سطح سلامت و بهداشت به‌ویژه در مناطق کمتر برخوردار باشیم.

اهدای یک دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

گفتنی است پیش‌تر نیز از محل صرفه‌جویی هزینه‌ها و عدم چاپ سررسید تعداد 51 دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل از سوی بانک سینا به مراکز بهداشت روستایی مناطق محروم کشور اهدا شده بود.

در این مراسم، معاون سرمایه‌های انسانی و مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی بانک سینا و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار