گوناگون

⁠بیمه سامان خسارت کارخانه مبل سازی را پرداخت کرد

⁠بیمه سامان خسارت کارخانه مبل سازی را پرداخت کرد

پارسینه: مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه سامان، اعلام کردکه این شرکت، خسارت ۶۰۱ میلیارد ریالی کارخانه مبل سازی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد را درکوتاهترین زمان ممکن پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان ، فریبا نقی پور، گفت: کارخانه مبل سازی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد، تحت پوشش بیمه آتش سوزی این شرکت بود که اواخر تیرماه سال جاری و به دلیل اتصال درکابل روشنایی برق، دچار سانحه آتش سوزی گسترده شد.

وی، توضیح دادکه خسارت وارده به کارخانه مبل سازی بسیارگسترده بود، به گونه‌ای که ساختمان، تاسیسات، تجهیزات، ماشین آلات و موجودی محل کارخانه را تحت تاثیر قرار داده بود.

به گفته نقی پور، شرکت بیمه سامان پس از اعلام خسارت توسط بیمه گذار، فرایند ارزیابی خسارت را آغاز کرد و پس از ارزیابی‌های فنی لازم توسط کارشناسان، در کوتاهترین زمان ممکن، خسارت بیمه گذار را پرداخت و رضایت بیمه گذار را جلب کرد.

مدیربیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه سامان افزود:در این حادثه خسارت وارده به ساختمان و تاسیسات ۲۵۳ میلیارد ریال و خسارت وارده به ماشین آلات و تجهیزات هم ۳۴۸ میلیارد ریال بوده است.

شرکت بیمه سامان در راستای حمایت از بیمه گذاران و جلب رضایت و اعتماد سازی نزد آنها، همواره پرداخت به موقع خسارت به مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار