گوناگون

پرداخت ۳۰ درصد بدهی دولت به تامین اجتماعی

پرداخت ۳۰ درصد بدهی دولت به تامین اجتماعی

پارسینه: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسویه ۳۰ درصد از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مبلغ پرداخت شده، حدود ۲۰۰ هزار میلیارد است.

به گزارش پارسینه ، سید صولت مرتضوی در مورد پیش‌بینی دولت برای پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی که در لایحه بودجه ۱۴۰۲ توجه خاصی به اعتبارات لازم برای آن نشده است، گفت: بدهی‌هایی که از سنوات گذشته انباشته شده است و تعهداتی که دولت‌های گذشته برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد کردند مبالغ خیلی سنگینی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصریح کرد: البته این دولت در طول کمتر از ۲ سال حدود ۳۰ درصد یعنی حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان این بدهی‌ها را تسویه کرده است.

وی یادآور شد: برای تسویه بدهی‌های دولت به سازمان تامین اجتماعی چند شیوه دیده‌اند که یکی واگذاری سهام شرکت‌ها و یکی هم تهاتر نفت است و دیگر این بستگی به هنر ما دارد که در این زمینه هر اندازه بیشتر تلاش کنیم بیشتر هم به دست می‌آوریم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه در لایحه بودجه ۱۴۰۲ هم پیش‌بینی‌های بسیار مناسبی برای این بخش به عمل آمده است، تاکید کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۲ نیز بتوانیم بخش اعظمی از بدهی‌های دولت به سازمان تامین اجتماعی را تسویه کرده و مطالباتمان را از دولت اخذ کنیم.

ارسال نظر

 • بازنشسته

  آقای وزیر تامین اجتماعی اینقدر به خودت نناز الان ۴ دولت گذشته تامین اجتماعی نتونسته بدهی خود را کامل بگیرد اگر مردی امه بدهی رو بکیر و مهمینی که گرفتید باقی ۲۵ درصد مانده متناسب سازی ۱۴۰۰ و همسان سازی سال ۱۴۰۱ را انجام بدهید.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار