گوناگون

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی در یک شب با اجرای طرح ضربتی/ ۱۰۰۰ اداره دولتی جریمه شدند

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی در یک شب با اجرای طرح ضربتی/ ۱۰۰۰ اداره دولتی جریمه شدند

پارسینه: مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: سه‌شنبه شب با اجرای طرح ضربتی پایش مصرف گاز ادارات، وضعیت مصرف گاز 3 هزار اداره دولتی برای رعایت دمای رفاه پایش شد که از این بین، گاز 311 اداره پرمصرف قطع شد.

به گزارش پارسینه ، مسلم رحمانی با اشاره به اجرای طرح ضربتی پایش مصرف گاز در ادارات دولتی عنوان کرد: با توجه به کاهش شدید دما در هفته جاری، طرح پایش و بازرسی از ادارات دولتی جهت رعایت دمای رفاه ۱۸ درجه سانتی گراد با شدت بیشتری انجام شده و با نهاد‌های متخلف در این حوزه با جدیت برخورد خواهد شد.

وی افزود: در این راستا، شب گذشته با اجرای طرح ضربتی پایش مصرف گاز ادارات، وضعیت مصرف گاز ۳ هزار اداره دولتی برای رعایت دمای رفاه پایش شد که از این بین، گاز ۳۱۱ اداره پرمصرف که با وجود صدور اخطار قبلی به اصلاح مصرف توجهی نکردند، قطع شد. همچنین ۳۱ مورد اخطار برای ادارات متخلفی که اخطار نگرفته بودند، صادر شد.

رحمانی اهارداشت: بازدید‌های ادواری توسط تیم‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران همانند گذشته انجام می‌شود که بر لزوم رعایت بخشنامه مصوب دولت درباره حفظ دمای ۲۱-۱۸ درجه در فضای داخلی و دمای ۱۸ درجه در راهرو‌ها و فضا‌های عمومی و سرپوشیده، تأکید دارد.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز تاکید کرد: براساس بخشنامه دولت، مسئولان مربوطه در ادارات دولتی موظف هستند که حداکثر یک ساعت قبل از شروع کار، وسایل گرمایشی را روشن کرده و یک ساعت قبل از پایان کار نیز وسایل گرمایشی در ادارات خاموش شود.

تاکنون با اجرای طرح ضربتی پایش مصرف گاز ادارات دولتی، جریان گاز بیش از هزار سازمان و نهاد دولتی و عمومی در پی اخطار‌های صادرشده، قطع شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار