گوناگون

خبرخوش وزیر نفت برای مردم سیستان و بلوچستان

خبرخوش وزیر نفت برای مردم سیستان و بلوچستان

پارسینه: جواد اوجی گفت: سیستان و بلوچستان تنها استانی است که تجهیزات مربوط به احداث جایگاه‌های سی. ان. جی را به‌صورت رایگان در اختیار سرمایه‌گذاران آنجا برای ایجاد جایگاه قرار داده‌ایم و یک سری جایگاه‌های سیار برای رفع معضل سوخت‌رسانی در استان قرار داده‌ایم.

وزیر نفت از افزایش سهمیه سوخت استان سیستان و بلوچستان با وجود گلایه نمایندگان این استان از کمبود سوخت در استان خبر داد و گفت: بیشتر از سال گذشته سوخت به این استان تخصیص داده‌ایم و سوخت مایع مورد نیاز استان ۱۴ درصد بیشتر از سال گذشته تامین می‌شود.

به گزارش ایسنا، جواد اوجی، وزیر نفت که امروز در کمیسیون انرژی مجلس حاضر شده بود گفت: جلسه امروز کمیسیون انرژی به طرح سوالات نمایندگان از اینجانب و مجموعه وزارت نفت اختصاص داشت که بخشی از سوالات نمایندگان در رابطه با موضوع تامین بنزین و گازوئیل در استان‌های مرزی به‌ویژه سیستان و بلوچستان بود، این در حالی است که روزانه ۱.۲ میلیون لیتر بیشتر از سال گذشته سوخت به این استان تعلق داده‌ایم و سوخت مایع مورد نیاز استان ۱۴ درصد بیشتر از سال گذشته تامین می‌شود، ضمن آنکه سیستان و بلوچستان تنها استانی است که تجهیزات مربوط به احداث جایگاه‌های سی. ان. جی را به‌صورت رایگان در اختیار سرمایه‌گذاران آنجا برای ایجاد جایگاه قرار داده‌ایم و یک سری جایگاه‌های سیار برای رفع معضل سوخت‌رسانی در استان قرار داده‌ایم.

براساس گزارش خانه ملت، وی در رابطه با کاهش سهمیه سوخت آزاد نیز توضیح داد: این کاهش سهمیه در سراسر کشور صورت گرفته است تا بتوانیم مصرف سوخت را مدیریت کنیم و همین اقدام منجر به صرفه‌جویی ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت شده است، البته مقرر شد؛ کمیته‌ای متشکل از نمایندگان کمیسیون انرژی، نمایندگان سوال‌کننده و مدیران وزارت نفت به سیستان و بلوچستان جهت بررسی وضعیت تامین سوخت از نزدیک، سفر کنند تا در ادامه مجددا موضوعات مطرح شده مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار