گوناگون

حمله جوان روانی به اعضای خانواده و عابرین/ او مادرش و یک رهگذر را با داس کشت

حمله جوان روانی به اعضای خانواده و عابرین/ او مادرش و یک رهگذر را با داس کشت

پارسینه: ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح دیروز (سه‌شنبه) در منطقه رامدشت شهر رودسر واقع در استان گیلان پسری ۲۷ ساله که از بیماری روحی-روانی رنج می‌برد، درحالی‌که خشمگین شده بود یک داس برداشت و با آن به‌سوی اعضای خانواده‌اش هجوم برد.

خبرآنلاین نوشت: او که از مدت‌ها قبل با اعضای خانواده‌ اش دچار اختلاف و کشمکش شده بود ومدام برای اعضای خانواده دردسر درست می‌کرد ابتدا سراغ مادرش رفت و با داس چندین ضربه مهلک به او زد. سپس پدر و برادرش را به‌شدت مجروح کرد و در ادامه به یکی از همسایه‌ها که با شنیدن صدای درگیری برای میانجیگری آمده بود چندین ضربه زد و درحالی‌که داس خون آلود را در دست داشت از آنجا گریخت.

شدت ضرباتی که جوان شرور به اعضای خانواده‌ اش زده بود به حدی بود که مادرش جان خود را از دست داد و 3 نفر دیگر نیز به‌شدت دچار جراحت و خونریزی شدند.

دقایقی از این حادثه می‌گذشت و هیچ‌کس از قاتل فراری خبر نداشت و معلوم نبود او پس از حمله خونین به اعضای خانواده‌اش به کجا گریخته است؛ تا اینکه خبر رسید او در یکی از خیابان‌های رودسر به شهروندی که هیچ ارتباطی با او نداشته نیز حمله کرده و او را با ضربات داس به قتل رسانده است.
این موضوع نشان می‌داد هنوز خشم پسر جوان فروکش نکرده و هر لحظه امکان دارد به فرد دیگری آسیب بزند. در این شرایط بود که چندین تیم عملیاتی پلیس برای دستگیری او بسیج شدند. مأموران باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن محل حضور قاتل فراری را کشف می‌کردند به همین دلیل گشتزنی در همه مناطقی که ممکن بود او در آنجا حضور داشته باشد را آغاز کردند.
یک ساعت از وقوع دومین قتل می‌گذشت که مأموران به اطلاعاتی درباره مخفیگاه متهم دست پیدا کردند. این شواهد نشان می‌داد که او در یکی از روستاهای اطراف رودسر پنهان شده است. در این شرایط مخفیگاه متهم به محاصره درآمد و مأموران تلاش کردند متهم را وادار به تسلیم کنند. جوان شرور که 2نفر، ازجمله مادرش را به قتل رسانده و شماری دیگر را مجروح کرده بود از آسیب زدن به افراد بیشتری ابا نداشت. در این شرایط او با داسی که همراه داشت به مأموران پلیس هجوم برد. متهم می‌خواست با این کار راهی برای فرار خود باز کند اما مأموران پلیس پس از اخطار به متهم به‌سوی او شلیک کرده و با مجروح کردن او از ناحیه پا توانستند دستگیرش کنند.
سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان در این‌باره گفت: این حادثه دقایقی پس از وقوع به کلانتری ۱۱ امام گزارش شد و از همان دقایق اولیه تلاش‌های گسترده‌ای برای دستگیری متهم آغاز شد. او با قتل مادر و مضروب کردن پدر، برادر و یکی از همسایگان به وسیله داس فراری شده بود و اطلاعات به‌دست آمده نشان می‌داد که او در یکی از خیابان‌های شهر رودسر، شهروندی ۴۹ساله را نیز به قتل رسانده است.
رسول‌زاده در ادامه گفت:‌ سرانجام ساعتی بعد متهم در یکی از روستاهای رودسر شناسایی شد و درحالی‌که به سمت مأموران حمله کرده بود با شلیک مستقیم به پا مجروح و دستگیر شد.
به‌گفته او متهم هم‌اکنون در بیمارستان تحت‌نظر است و انگیزه او از ارتکاب جنایت در دست بررسی است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار