گوناگون

بازگشت سکه به کانال ۱۴ میلیون

بازگشت سکه به کانال ۱۴ میلیون

پارسینه: طبق اعلام کشتی آرای همزمان با کاهش قیمت دلار در بازار ارز، قیمت طلا و سکه نیز در بازار سبزه میدان با کاهش همراه شده و هر قطعه سکه طرح جدید با قیمت ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله می شود.

تسنیم نوشت: محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: تعدیل قیمت ارز و نرخ جهانی طلا در روز جاری باعث کاهش قیمت طلا و سکه در بازار داخلی شده است.
این فعال بازار طلا و سکه البته تأکید کرد که به دلیل احیای مذاکرات و خبر‌های سیاسی مثبت بازار طلا و ارز سیر نزولی را پیش گرفته و احتمالاً تا دوشنبه همین روال قیمتی در بازار ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به کاهش ۳۸ دلاری اونس طلا نسبت به هفته گذشته، گفت: قیمت سکه طرح قدیم امروز با ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۴ میلیون تومان، سکه طرح جدید نیز با ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با ۱۰۰ هزار تومان کاهش به ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهارآزادی با ۵۰ هزار تومان کاهش به ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی با ۲۰ هزار تومان کاهش به ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسیده است.

این فعال بازار طلا و سکه همچنین تأکید کرد که همزمان با کاهش قیمت طلا و سکه در بازار، میزان حباب سکه نیز کاهش یافته و از حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. ضمن اینکه هر مثقال طلا نیز از ۶ میلیون تومان به ۵ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار از یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان به یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

کشتی آرای گفت: با کاهش قیمت‌ها در بازار از میزان معاملات نیز کاسته شده و خرید و فروش در بازار نسبت به هفته قبل کاهش یافته است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار