گوناگون

بهای جهانی طلا نسبت به هفته گذشته ۲۲ دلار افزایش یافت/ نوسانات نرخ ارز در بازار داخلی قیمت سکه و طلا را با تغییر مواجه کرد

بهای جهانی طلا نسبت به هفته گذشته ۲۲ دلار افزایش یافت/ نوسانات نرخ ارز در بازار داخلی قیمت سکه و طلا را با تغییر مواجه کرد

پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا دست خوش تغییر شد.

به گزارش پارسینه ؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با ۲۲ دلار افزایش نسبت به هفته گذشته به یک هزار و ۹۷۴ دلار در هر اونس رسید. در بازار داخلی هم با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت انواع سکه و طلا دست خوش تغییر شد. قیمت هر اونس نقره هم ۲۵ دلار و ۷۷ سنت است.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نیم سکه هم با قیمت ۷ میلیون و ۳۵۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۶۶۴ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۳۰۷ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۵۲ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۵۹۸ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۷۴۳ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلا و جواهر کشور گفت: حباب سکه در محدوده ۳۸۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان است. نرخ یورو در بازار آزاد ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار