گوناگون

قیمت سکه و طلا همچنان تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار دارد/قیمت دلار در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان است + فیلم

قیمت سکه و طلا همچنان تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار دارد/قیمت دلار در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان است + فیلم

پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم قیمت انواع سکه و طلا تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار دارد

مهدی پناهی الفت

به گزارش پارسینه ؛ محمد کشتی آرای ، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور در گفتگو با پارسینه گفت: در بازار امورز بهای جهانی طلا که همچنان تحت تاثیر جنگ روسیه با اوکراین قرار دارد با ۱۱ دلار افزایش به یک هزار و ۹۵۸ دلار در هر اونس داد و ستد شد، اما در حال حاضر بهای جهانی هر اونس طلا یک هزار و ۹۵۱ دلار است. قیمت هر اونس نقره هم ۲۴ دلار و ۹۷ سنت است. در بازار داخلی هم قیمت انواع سکه و طلا تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار دارد.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و نیم سکه هم با قیمت ۷ میلیون و ۵۰۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۷۲۷ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۳۲۲ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۶۹ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلا و جواهر کشور گفت: حباب سکه با افزایش به ۳۸۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان است. نرخ یورو در بازار آزاد ۳۰ هزار و ۷۵۰ تومان است.

منبع: پارسینه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار