گوناگون

سیر صعودی قیمت انواع سکه و طلا با روند افزایشی نرخ ارز / عبور قیمت دلار در بازار آزاد از ۲۸ هزار تومان! + فیلم

سیر صعودی قیمت انواع سکه و طلا با روند افزایشی نرخ ارز / عبور قیمت دلار در بازار آزاد از ۲۸ هزار تومان! + فیلم

پارسینه: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت:  در بازار داخلی هم با توجه افزایش نرخ ارز قیمت انواع سکه و طلا در حال افزایش است.

مهدی پناهی الفت

به گزارش پارسینه ؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور در گفتگو با پارسینه گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با ۱۱ دلار افزایش به یک هزار و ۹۵۸ دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم به ۲۵ دلار و ۱۰ سنت رسید. در بازار داخلی هم با توجه افزایش نرخ ارز قیمت انواع سکه و طلا در حال افزایش است.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و نیم سکه هم با قیمت ۷ میلیون و ۴۳۰ تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۳۲۲ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۶۸ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۵۴۲ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلا و جواهر کشور گفت: حباب سکه با افزایش به ۳۰۰ هزار تومان رسید. نرخ دلار در بازار آزاد ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان است. نرخ یورو در بازار آزاد ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان است.

منبع: پارسینه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار