گوناگون

ساعت کار واحد‌های صنفی تهران در تعطیلات نوروز اعلام شد

ساعت کار واحد‌های صنفی تهران در تعطیلات نوروز اعلام شد

پارسینه: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: ساعت کار واحد‌های صنفی تهران مطابق دستورالعمل ستاد ملی کرونا تا ساعت ۸ شب است و پس از آن هر گونه فعالیت صنفی ممنوع است.

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران در مورد ساعت کاری واحد‌های صنفی در روز‌های پایانی سال، گفت: ساعت کاری اصناف در استان تهران مطابق دستورالعمل ستاد ملی کرونا همچنان تا ۸ شب (ساعت ۲۰) است و بعد از این ساعت واحد‌های صنفی، مجاز به ادامه فعالیت نیستند.

رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصناف، افزود: این بخشنامه از سوی ستاد ملی کرونا و استانداری ابلاغ شده و کلیه اصناف موظف به رعایت آن هستند و در صورت تخلف مطابق با قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

وی بیان داشت: بعد از ساعت ۹ شب (ساعت ۲۱) نیز منع تردد با خودرو همچنان پابرجاست و در صورت تردد بعد از ساعت تعیین شده، متخلفین مشمول جریمه‌های تعیین شده می‌شوند.

* رئیس اتاق اصناف ایران: ساعت کاری اصناف مطابق دستور العمل ستاد ملی کرونا

سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران نیز در مورد ساعت کار واحد‌های صنفی اعلام کرد که برابر تصمیمات متخذه در شصتمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا که در ۱۸ اسفند ۹۹، ساعت کار واحد‌های صنفی در شهر‌های آبی و زرد مطابق دستورالعمل بند (م) ماده ۳۷ قانون نظام صنفی توسط کمیسیون نظارت هر شهرستان تعیین می‌شود.

سعید ممبینی افزود: ساعت کار اصناف در شهر‌هایی با وضعیت قرمز و نارنجی نیز مطابق دستورالعمل‌های صادره از ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود که در این زمینه آخرین مصوبه این ستاد به تمامی اتاق‌های اصناف ابلاغ شده است.

وی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحد‌های صنفی و مشتریان هنگام خرید تاکید و اظهار کرد: در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی با واحد‌های صنفی متخلف برخورد قاطع خواهد شد.
منبع:فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار