گوناگون

فروش ویژه ایران خودرو به مناسبت عید قربان+شرایط

فروش ویژه ایران خودرو به مناسبت عید قربان+شرایط

فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد. این دوره از ثبت نام خودرو مربوط به متقاضیان عادی است.

پارسینه: ثبت نام ایران خودرو با موعد تحویل 90 روزه ویژه خودروهای تارا (اتوماتیک و دستی) تارا، پژو ۲۰۷، سورن و پژو پارس آغاز شده است. فروش فوق العاده ایران خودرو مربوط به متقاضیان عادی است.

برای خودروی تارا دستی با اولویت زمستان ۱۴۰۲، دو گزینه فروش ارائه شده است. اولین گزینه، فروش فوق العاده ایران خودرو ۹۰ روزه با مبلغ قابل واریز ۵,۸۷۱,۲۶۴,۰۰۰ ریال می‌باشد. گزینه دوم، پیش‌ فروش ایران خودرو با موعد تحویل آبان ۱۴۰۳ و مبلغ قابل واریز ۲,۹۳۵,۶۳۲,۰۰۰ ریال است. در مورد خودروی تارا اتوماتیک با اولویت زمستان ۱۴۰۲ نیز دو گزینه فروش وجود دارد. گزینه اول، فروش فوق العاده ۹۰ روزه با مبلغ قابل واریز ۶,۸۹۳,۰۹۹,۰۰۰ ریال و گزینه دوم، پیش‌فروش با موعد تحویل آبان ۱۴۰۳ و مبلغ قابل واریز ۳,۴۴۶,۵۴۹,۰۰۰ ریال می‌باشد.

qUXJfB3sE8i4

بر این اساس اطلاعیه شرکت شرایط انتخاب و واریز وجه تبدیل اختیاری برای متقاضیان با اولویت بهار ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه مطابق جدول ذیل ایجاد نموده است و متقاضیان این طرح طی مدت ۱۰ روز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.​

در این طرح فروش خریداران گروه پارس با اولویت بهار ۱۴۰۳ می توانند از میان طرح‌های پیش فروش خودرو تارا دستی V۱P با پیش پرداخت ۲,۹۳۵,۶۳۲,۰۰۰ ریال، سورن پلاس بنزینی با پیش پرداخت ۲,۳۲۵,۴۲۹,۰۰۰ ریال و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای با پیش پرداخت ۲,۵۲۴,۴۵۰,۰۰۰ ریال انتخاب نمایند. معد تحویل خودروها آذر ۱۴۰۳ اعلام شده است.

AaGp9ptA9ACo

شرایط شرکت در ثبت نام جدید ایران خودرو

متقاضیانی که سال گذشته از طریق ورود به سامانه یکپارچه خودرو فرایند ثبت نام ایران خودرو را طی کردند و اسامی آن‌ها به عنوان بخش زمستان ۱۴۰۲ و بهار 1403 به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این شرکت برای آنها پیامک ارسال شده است می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۲ شرکت کنند. سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است وتمامی پیامک ها از طریق شماره مذکور ارسال می شود.​

مهلت واریز وجه ایران خودرو

متقاضیان تا ۱۰ روز زمان دارند نسبت به تکمیل وجه ایران خودرو اقدام کنند.

لینک ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو یکپارچه تنها از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود. متقاضیان با مراجعه به لینک ذکره شده باید مبلغ پیش پرداخت خودرو را واریز کنند. همانطور که گفته شد الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و دریافت می شود.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 • 1

  دروغگوها

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار