گوناگون

همه چیز درخصوص هزینه های کاشت مو که باید بدانید

همه چیز درخصوص هزینه های کاشت مو که باید بدانید

پارسینه:  یکی از موضوعاتی که پیش از هر کاری ذهن افراد مختلف را درگیر می کند، هزینه آن کار است. زمانی که به ریزش مو دچار می شوید، محصولات مختلفی نوید افزایش حجم، درمان ریزش مو و بازگشت موهای از دست رفته را می دهند؛ اما بسیاری از این روش ها تاثیر چندانی ندارند. با این حساب بهترین روش برای افزایش حجم مو و درمان طاسی سر، کاشت مو است.

برای انجام پیوند مو، باید هزینه کاشت مو را نیز در نظر بگیرید. به طور دقیق این هزینه قابل تخمین نیست؛ زیرا عوامل مختلفی در آن دخیل بوده که با توجه به شرایط هر بیمار متفاوت است. در واقع چه روش های ترمیمی را انتخاب کنید یا کاشت مو را برای درمان برگزینید، هزینه ای دارند که باید در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است کلینیک های مختلفی در سطح شهر با شعار کاشت مو ارزان اقدام به این کار می کنند. این کلینیک ها اغلب از پزشکان بی تجربه و تازه کاری استفاده می کنند که ممکن است نتایج نهایی چندان طبیعی نباشد و رضایت بیمار به دست نیاید. پیشنهاد می دهیم برای آگاهی از عوامل موثر بر هزینه کاشت مو در ادامه با ما همراه باشید.

هزینه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که متقاضیان کاشت مو دارند، هزینه درمان است. این هزینه به عواملی مختلفی نظیر میزان تراکم درخواستی، روش انتخابی، دستمزد پزشک، کلینیک انتخابی و دیگر عوامل مشابه وابسته است.

کلینیک رویان سلامت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و به روز در صنعت زیبایی و کاشت مو سعی می کند با انجام کاشت مو به بهترین روش، هزینه معقولی را از بیماران دریافت کند. این مرکز از پزشکان ماهری استفاده می کند که بیمار پس از بهبودی کاملا از نتیجه رضایت دارد و هزینه ای را که پرداخت کرده است، باعث نارضایتی او نمی شود.

به طور کلی هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که به شرح زیر است:

 • محل زندگی؛
 • نوع روش انتخابی؛
 • مهارت جراح و دستمزد او؛
 • میزان تراکم درخواستی؛
 • هزینه های جانبی.

برای آنکه با ریز هزینه ها بیشتر آشنا شوید، در ادامه شرح مختصری را از هر یک بیان می کنیم. توصیه می کنیم به جای آنکه فریب کلینیک های نامعتبری را بخورید که با شعار کاشت مو ارزان بیماران را به سمت خود جلب می کنند و تنها با ایجاد یک خط موی کاملا غیرطبیعی برای بیمار، پول کمتری از آن ها می گیرند؛ پیشنهاد می دهیم با انتخاب یک کلینیک معتبر سلامتی خود را تضمین کنید.

تاثیر محل زندگی بیمار در هزینه کاشت مو

بدون شک اینکه در کدام محل یا منطقه زندگی می کنید، در هزینه های کاشت مو تاثیر دارد. اغلب مناطق هزینه های بیشتری را از متقاضیان پیوند مو دریافت می کنند. همچنین تعداد جراحانی که در این زمینه متخصص هستند و در اطراف محل زندگی شما وجود دارد، در هزینه های نهایی تاثیرگذار است؛ زیرا امکان دارد تنها تعداد کمی جراح معتبر کاشت مو را در محل زندگی شما انجام دهند.

همه چیز درخصوص هزینه های کاشت مو که باید بدانید

هزینه نوع روش انتخابی

کاشت مو به روش تهاجمی FUT (پیوند واحدهای فولیکول مو) و روش غیرتهاجمی FUE (استخراج فولیکول های مو) صورت می گیرد. در این روش ها برداشت مو با یکدیگر متفاوت است. با توجه به آنکه کدام روش مناسب بیمار است و تعداد جلسات درمانی، هزینه نهایی خدمات درمانی برآورد می شود.

تاثیر مهارت جراح و دستمزد وی در هزینه ها

یکی از عوامل موثر در هزینه های کاشت مو، مهارت جراح است. اگر جراح انتخابی یکی از بهترین متخصصان این زمینه باشد، احتمالا هزینه بیشتری را دریافت می کند. البته دقت کنید نرخ و هزینه بالاتر حتما به دلیل مهارت جراح نیست و ممکن است قصد فریب متقاضی کاشت مو را داشته باشند؛ از این رو پیش از کاشت تحقیقات لازم را انجام دهید. متخصصانی که در کلینیک رویان سلامت مشغول به فعالیت هستند، از پزشکان ماهر در این حوزه بهره مند بوده و تجربه فراوانی در این زمینه دارند.

هزینه میزان تراکم درخواستی

شرایط بیمار در هزینه ها موثر است. در واقع بیماری که طاسی کمتری دارد، به فولیکول های کمتری برای کاشت مو نیاز داشته و تعداد جلسات ترمیمی برای او اندک است. در مقابل بیماری که سطح وسیعی از موهای خود را از دست داده، به تراکم بیشتری برای موهای خود نیاز دارد. با این حساب با توجه به تعداد فولیکول های برداشت شده از بانک مو، هزینه های نهایی متفاوت است.

هزینه های جانبی

به طور کلی برای کاشت مو باید داروهایی همچون مسکن، آنتی بیوتیک، شامپوهای مخصوص، داروهای ضدالتهاب و غیره را خریداری کنید. این داروها از عفونت پوست سر جلوگیری می کند و در درمان بیمار تاثیر دارد. همچنین هزینه ویزیت پزشک را نیز باید در نظر بگیرید.

همه چیز درخصوص هزینه های کاشت مو که باید بدانید

سخن آخر

در این موضوع شکی نیست که کاشت مو با هزینه های اندکی صورت نمی گیرد؛ اما نتایج نهایی تمامی هزینه های پرداختی را جبران کرده و رضایت متقاضی را به دنبال دارد. برای آنکه با هزینه ها به طور دقیق تری آشنا شوید، پیشنهاد می دهیم با مشاوران کلینیک سلامت ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از آن ها جویا شوید. این نکته را فراموش نکنید کاشت مو ارزان تنها یک شعار است و اگر به دنبال کسب نتیجه طبیعی و حفظ سلامتی خود هستید، به دنبال کلینیکی معتبر با هزینه های معقول بگردید.

https://royan.clinic

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار