گوناگون

پیام تسلیت اعضای شورا در پی درگذشت رییس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی وی

پیام تسلیت اعضای شورا در پی درگذشت رییس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی وی

پارسینه: اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیامهای جداگانه ای درگذشت سید محمد تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین،معاون پارلمانی این سازمان در سانحه رانندگی را تسلیت گفتند .

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیامهای جداگانه ای درگذشت سید محمد تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین،معاون پارلمانی این سازمان در سانحه رانندگی را تسلیت گفتند.

متن پیام ها در ادامه آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

ضايعه درگذشت سید محمد تقی نوربخش، مدیر عامل و عبدالرحمن تاج الدین،معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را به خانواده محترم و همکاران ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال براي ایشان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم .

افشین حبیب زاده

عضو شورای شهر اسلامی تهران

---------

به نام خدا

انالله و اناالیه راجعون

دکتر سیدمحمد تقی نوربخش عمر خویش را در راه خدمت به مردم و انقلاب صرف کرد و به سبب روحیه و توانایی که داشت در تمامی مسئولیت‌های خود سبب خیر و منشا اثر گشت که آخرین نمونه آن سازمان تامین اجتماعی است.

عبدالرحمن تاج‌الدین نیز فردی خدوم و متعهد به مردم بود که سوابق ایشان در نمایندگی مردم اصفهان در مجالس پنج و ششم موید این نکته است.

خبر درگذشت این دو عزیز در سانحه رانندگی، از آن دست خبرهایی بود که باورش برای بسیاری از مخاطبان دشوار است، اما چاره‌ای نیست جز پذیرش اراده الهی و خوش به حال آنان که با خاطره خوش و باری سبک از میان ما می‌روند.

اینجانب درگذشت مرحوم دکتر سید محمدتقی نوربخش را که از خانواده معظم شهدا است به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم. همچنین درگذشت مرحوم تاج‌الدین را نیز به خاندان ایشان تسلیت عرض کرده و برای این دو عزیز رحمت الهی و برای بازماندگان‌شان صبر و تندرستی آرزومندم.

همچنین برای آقای خلیل حنیف، مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آرزوی صحت و سلامت عاجل دارم.

حجت نظری - عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش

------

"انالله و انا الیه راجعون"

ضایعه درگذشت ناگهانی سید محمدتقی نوربخش رييس سازمان تامين اجتماعي و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی این سازمان که در حال انجام وظیفه و خدمت به مردم براثر سانحه تصادف جان خود را ازدست دادند ، موجب تأثر و تألم گردید.

این غم و اندوه بزرگ را به خانواده‌های محترم تاج‌‌الدین و نوربخش و نیز سازمان محترم تامين اجتماعي تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند بزرگ برای روح آن درگذشتگان قرین الطاف الهی و برای بازماندگان صبر جمیل خواستارم.

محمدجواد حق شناس ؛رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران

-----------------

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت جانکاه و ناگهانی دکتر سید محمدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج‌الدین، معاون پارلمانی این سازمان در حین انجام ماموریت موجب تالم و تاثر فراوان شد.

این ضایعه اسفناک را به خانواده‌ها و دوستان اين عزيزان تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و ایستادگی را از خداوند منان مسالت می‌کنم.

سید آرش حسینی میلانی

عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش

----------------

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت رييس و معاون پارلماني سازمان تامين اجتماعي که در مسیر خدمت به مردم و براثر تصادف رخ داد، موجب تأثر و تألم اینجانب شد.

مرحوم دکتر سید تقی نوربخش، مدیری متعهد و متواضع و مرحوم عبدالرحمن تاج الدین، خدمتگزاری صادق و پرکار در مسوولیت‌های مختلف بود.

این ضایعه را به خانواده‌های محترم تاج‌‌الدین و نوربخش و سازمان تامين اجتماعي تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند برای آن درگذشتگان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

زهرا صدراعظم نوری؛عضو شورای اسلامی شهر تهران

-----------------

بسم الله الرحمن الرحیم

فقدان جناب آقاي دكتر نوربخش، رياست محترم سازمان تامين اجتماعي و معاون اين سازمان را به خانواده هاي اين عزيزان تسليت گفته و براي مرحومان، رحمت الهي و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل را از درگاه الهي آرزو دارم.

محسن هاشمي رفسنجاني

٢٥ آبان ١٣٩٧

---------------

بسمه‌تعالی

خبر ناباورانه درگذشت دکتر سید‌تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و عبدالرحمن تاج‌الدین معاون پارلمانی این سازمان که در راه انجام وظایف و خدمت به مردم دچار سانحه شدند، موجب تاسف و تاثر شد.

اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضا شورای عالی استانها این ضایعه را به خانواده این دو عزیز سفر کرده، همکاران ایشان در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عموم مردم کشور تسلیت عرض مینمایم و برای جمیع بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

مرتضی الویری

رئیس شورای عالی استانها

--------------------------------

بسمه تعالی

با کمال تاسف ضايعه اندوهبار درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش، مدير عامل سازمان تأمين اجتماعى و عضو شورايعالى سازمان نظام پزشكي كه یکی از توانمند ترين و مردمی‌ترین چهره‌های مدیریتی کشور بود را خدمت خانواده محترم ایشان، جامعه پزشکی، خانواده تامین اجتماعی و کارگران

زحمت‌کش كشور تسلیت عرض می‌كنم.

ناهيد خداكرمى

عضو شوراى اسلامى شهر تهران

-------------------------------------

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت اندوهبار و ناگهانی دکتر سیدتقی نوربخش پزشك خدوم ومردمي ومدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان در اثر سانحه رانندگی موجب تاسف و تاثر گردید.

دکتر سیدتقی نوربخش انسانی شریف و مدیری توانمند بود که تا آخرین لحظه زندگی ارزشمندش اثرگذار ماند.

ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم شریف ایران، سازمان تامین اجتماعی و خانواده درگذشتگان، برای این دو بزرگوار، رحمت و مغفرت از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

حسن خلیل‌آبادی

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش

-------------------------

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر ناگوار درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج‌الدین معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان موجب بهت و اندوه فراوان گشت.

مرحوم دکتر نوربخش چه در عرصه پزشکی و چه سایر مناصب خود، همواره با دلسوزی و تعهد فراوان، منشأ خدمات ارزنده به مردم و جامعه بودند.

همچنین دوست و برادر عزیزم، مرحوم تاج‌الدین چه در زمان نمایندگی مردم شریف اصفهان در مجلس ششم که اینجانب نیز سعادت همکاری با ایشان را در آن برهه داشتم و چه پس از آن در مسئولیت‌های مختلفی که بر عهده داشت، همواره فردی خدوم، دلسوز، سخت‌کوش و مصمم در راه دفاع از حقوق مردم و موکلین خود بودند.

اینجانب درگذشت اندوه‌بار این دو عزیز سفر کرده را به اعضای خانواده‌های معزز، دوستان و همکاران ایشان و همچنین جامعه مدیریتی کشور و پرسنل محترم سازمان تأمین اجتماعی تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات و رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل از درگاه ایزد منان خواستارم.

سید ابراهیم امینی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران

----------------------------------

همه از خداییم و به سوی خدا بازمی‌گردیم

با تاسف و تاثر درگذشت آقایان عبدالرحمن تاج‌الدین و سیدتقی نوربخش را به خانواده، همکاران و دوستان ایشان و مردم کشورمان تسلیت عرض می کنم. از دست دادن مردانی پرتلاش، شریف و مردم‌دار که در راه خدمت به مردم جان باختند، خسارتی بزرگ برای جامعه ایرانی است. این رویداد تلخ و اندوه‌بار هشدار دوباره‌ای درباره‌ی سوانح ترافیکی کشور و قربانیان پرشمار این سوانح در هر روز است. از درگاه خداوند برای درگذشتگان آرامش و آمرزش و برای بازماندگان شکیبایی مسالت دارم.

نام و یاد این مردان نیک‌نام ماندگار باد.

الهام فخاری

نایب‌رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران

رییس شورای اسلامی استان تهران

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار