گوناگون

اردبیل ۱۱- درجه شد

اردبیل ۱۱- درجه شد

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در برخی استان‌ها خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: دوشنبه (۲۵ دی) در ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی نقاط شمال شرق و سه‌شنبه (۲۶ دی) در شمال خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 
وی افزود: چهارشنبه (۲۷ دی) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم می‌شود و در اوایل شب در شرق اردبیل و گیلان افزایش ابر و بارش پراکنده باران رخ می‌دهد. روزهای دوشنبه تا چهارشنبه افزایش دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
 
به گفته ضیاییان، پنجشنبه(۲۸ دی) با نفوذ جریانات سرد شمالی ابرناکی و بارش همراه با کاهش نسبی دما در این مناطق خواهیم داشت همچنین در شمال غرب ارتفاعات البرز مرکزی نیز بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.
 
وی ادامه داد: جمعه(۲۹ دی) در استان‌های گیلان و مازندران بارش پراکنده رخ می‌دهد همچنین در ارتفاعات زاگرس واقع در نوار غربی کشور افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در جنوب و شرق کشور وزش باد پدیده غالب است.
 
ضیاییان گفت: از اواخر دوشنبه تا پایان هفته خلیج فارس و پنجشنبه دریای خزر مواج است.
 
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران گفت: آسمان تهران فردا(۲۶ دی) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و در ‌روز چهارشنبه (۲۷ دی) کمی ابری و در بعضی ساعت‌ها غبار رقیق و اوایل شب افزایش ابر با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا بندرعباس با دمای۲۹ و ۲۸ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با دمای ۱۱- و ۵- درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.
 
 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار