گوناگون

حکم اعدام برای مربی فوتبال داخلی

حکم اعدام برای مربی فوتبال داخلی

مربی یک مدرسه فوتبال که ۸ پسر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شد.

ایران نوشت: متهم ۴۰ ساله که خود را مربی فوتبال معرفی کرده و در یک کلاس فوتبال واقع در شرق تهران فعالیت داشت، طبق گفته شاکی‌های پرونده، پسران نوجوان را به خانه‌اش کشانده و مورد آزار قرار می‌داد.

در جلسه دادگاه که به صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد، ۸ پسر نوجوان ۱۲ تا ۱۳ ساله یک به یک به تشریح ماجرا پرداختند و برای متهم به اتهام لواط درخواست مجازات اعدام کردند. والدین بچه‌ها نیز با اصرار بر صدور اشد مجازات برای این مرد شیطان‌صفت اظهار داشتند که وضعیت روحی و روانی فرزندان‌شان به خاطر کارهای این مرد شرور به‌هم ریخته و باید تاوان این رفتار شیطانی را پس بدهد.

اما در ادامه دادگاه وقتی متهم که به گفته خودش متأهل بوده روبه روی قضات ایستاد، ضمن انکار اتهامش، گفت: من پسران نوجوان را آزار نداده‌ام. اگر هم به آنها نزدیک شده‌ام به خاطر آموزش فوتبال بوده الان هم پشیمانم و نباید تا این حد به آنها نزدیک می‌شدم اشتباه کرده‌ام و از این بابت تقاضای بخشش دارم.

صدور حکم اعدام

اما شاکی‌ها اظهارات وی را رد کردند و بار دیگر تأکید کردند که این مرد آنها را آزار داده است. در پایان جلسه قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده، وی را به اعدام محکوم کردند.

متهم سابقه کودک‌آزاری دارد

روز گذشته پدر یکی از شاکی‌های پرونده گفت: آنطور که ما شنیده‌ایم، این متهم چند سال قبل نیز به همین جرم دستگیر شده بود اما با رضایت خانواده شاکی‌ها توانسته بود از مجازات رهایی یابد.

ویی ادامه داد: اما این بار نه من و نه سایر خانواده‌های شاکی حاضر به گذشت نیستیم و باید متهم به سزای عملش برسد چراکه با رفتار شیطانی خود آسیب زیادی به بچه‌ها و والدینشان وارد کرده است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار