گوناگون

زائران حج ۱۴۰۱ فیش مابه‌التفاوت خود را پرداخت کنند

زائران حج ۱۴۰۱ فیش مابه‌التفاوت خود را پرداخت کنند

پارسینه: در اطلاعیه ای سازمان حج و زیارت برای زائران کاروان های حج تمتع ۱۴۰۱ تاکید کرد که زائران در اسرع وقت با راهنمایی مدیران کاروان‌ها، مبادرت به پرداخت فیش تکمیلی مابه التفاوت کنند.

سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای تاکید کرد که زائران در اسرع وقت با راهنمایی مدیران کاروان‌ها، مبادرت به پرداخت فیش تکمیلی مابه التفاوت کنند.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»

با احترام، بدینوسیله به اطلاع متقاضیان و زائرین حج تمتع ۱۴۰۱ می‌رساند؛ وزارت حج و عمره عربستان در روزهای اخیر در اقدامی دیرهنگام افزایش قابل توجهی را در هزینه‌های ارزی خدمات حج در حوزه مشاعر مقدسه، خیام و خدمات عمومی، اعلام نموده است و لزوماً باید این هزینه‌ها همزمان با دریافت ویزا پرداخت شود.

از آنجا که سازمان حج و زیارت بعد از اعلام برگزاری عملیات حج تمتع در سال جاری برنامه‌ریزی لازم را با سرعت در دستور کار خود قرار داده و با توجه به ضیق وقت فرایند ثبت نام کاروان‌ها را آغاز کرده است، مراتب اعتراض خود را در خصوص افزایش هزینه اعلام کرده و در مذاکرات و گفتگوهای صورت گرفته ضمن بررسی موضوع و کارشناسی که توسط کمیته نرخ‌گذاری سازمان حج و زیارت انجام شد مقرر شد با هدف رعایت حال زائرین ارجمند بخش قابل توجهی از این هزینه‌ها با تدابیر اندیشیده شده توسط سازمان حج و زیارت تأمین شود و بخش دیگری نیز با رایزنی همکاران اعزامی به عربستان کاهش یابد و بخش اندک آن را نیز زائرین پرداخت کنند. لذا با توجه به محدودیت زمانی به منظور دریافت ویزا تقاضا دارد در اسرع وقت با راهنمایی مدیران محترم کاروان‌ها نسبت به پرداخت فیش تکمیلی مابه‌التفاوت اقدام مقتضی را به عمل آورند تا اختلالی در دریافت ویزا ایجاد نشود.

قبلاً از همکاری و همیاری زائرین عزیز سرزمین وحی و حرم شریف نبوی قدردانی می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار