گوناگون

وزیر کار: اقدامات اولیه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته

وزیر کار: اقدامات اولیه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته

پارسینه: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقدامات اولیه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته و امید است، در مهرماه احکام مربوط به این بخش صادر شود، به گونه‌ای که حداقل پرداختی به بازنشستگان پس از همسان‌سازی حقوق کمتر، تنها ۱۰ درصد از حقوق شاغلان همانند باشد.

به گزارش خانه ملت، محمد شریعتمداری روز سه‌شنبه پس از حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اظهارداشت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که حدود ۱۴ سال مورد تاکید کانون عالی بازنشستگان بود، با مشارکتی که میان سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان صورت گرفت، مدل معینی برای تحقق این مهم از مردادماه اجرایی شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بنابراین همسان‌سازی حقوق در پرداخت افرادی که بیش از ۳۰ تا ۳۵ سال در فعالیت‌های گوناگون تولیدی خدمت کرده، اما از حداقل‌های مزد برخوردار بودند، را در مردادماه شاهد بودیم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان صندوق بازنشستگی کشوری اقدامات اولیه برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری صورت گرفته و امید است، در مهرماه احکام مربوط به این بخش صادر شود، به گونه‌ای که حداقل پرداختی به بازنشستگان پس از همسان‌سازی حقوق کمتر، تنها ۱۰ درصد از حقوق شاغلان همانند باشد.

ارسال نظر

 • حسين

  وزير رفاه با كلي گويي در توجيه گندي كه در همسانسازي زدند ميخواهند سر ملت را كلاه بگذارند . اتفاقي كه در همسان سازي افتاد اين بود كه بجاي همسانسازي كه تطبيق حقوق بازنشستگان با همطرازان شاغل بايست صورت ميگرفت ، عملاً يكسانسازي صورت گرفته و در واقع مبلغي را به سويه بين بازنشستگان توزيع كردند و با بزرگ نمايي اسمش را همسانسازي اعلام ميكنند و در اين بين مجلسيها نيز به نظر ميرسد با وزير رفاه در سهم خواهي به توافق رسيده اند و در اين خصوص با تامين اجتماعي و وزير رفاه همصدا و همكلام در همسانسازي شده اند و اين همان فساد حكومتي است كه بيشتر از خود همسانسازي ملت را زجر ميدهد. لطفآ اگر جزء آندسته از افرادي نيستيد كه در اين فساد سهيم نيستيد اين نوشته را با نام من منتشرش كنيد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار