گوناگون

نخستین تصاویر فصل دوم نسخه سریال «جنگ ستارگان» منتشر شد

نخستین تصاویر فصل دوم نسخه سریال «جنگ ستارگان» منتشر شد

پارسینه: نخستین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال تلویزیونی «ماندلورین» به نویسندگی «جان فارو» و تهیه کنندگی لوکاس فیلم منتشر شد، پخش فصل دوم این سریال به زودی آغاز خواهد شد.

نخستین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال تلویزیونی «ماندلورین» به نویسندگی «جان فارو» و تهیه کنندگی لوکاس فیلم منتشر شد، پخش فصل دوم این سریال به زودی آغاز خواهد شد.

ماندلورین مجموعه‌ای اینترنتی آمریکایی به سبک وسترن فضایی است که در سرویس استریم دیزنی+ پخش خواهد شد.

این مجموعه در دنیای خیالی جنگ ستارگان ساخته جرج لوکاس اتفاق می‌افتد و خط زمانی این سریال پنج سال پس از بازگشت جدای و بیست و پنج سال قبل از نیرو برمی‌خیزد قرار دارد. سریال با نظر مثبت منتقدان و تماشاگران همراه بود و به خصوص شخصیت بیبی یودا بسیار مورد توجه قرار گرفت.

دین جارین که به عنوان مندلورین معروف‌تر است و بعضاً به عنوان ماندو از او یاد می‌شود، شخصیت خیالی در فرنچایز جنگ ستارگان و شخصیت اصلی در مجموعه تلویزیونی دیزنی+ به همین نام است.

خلاصه داستان: داستان این سریال که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان می‌باشد، درباره‌ی یک تفنگدار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنج‌های بسیاری را کشیده هست و در یک کهکشان دورافتاده خارج از قلمروی جدید سرگردان می‌باشد و سعی دارد به هدف خود برسد.

نخستین تصاویر فصل دوم نسخه سریال «جنگ ستارگان» منتشر شد


وی به عنوان عضوی از انجمن صنفی شکارچیان جایزه بگیر و یکی از آخرین عقایدش معرفی شده‌است، وی «پیدا شده»‌ای است که در سنین کودکی توسط مندلورین‌ها نجات یافت و پدرخوانده کسی است که به عنوان کودک شناخته می‌شود.

پدرو پاسکال، جینا کارانو، نیک نولتی، جیانکارلو اسپوزیتو، کارل ویترز و ورنر هرتسوک از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.
منبع: میزان

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار