گوناگون

نماز عید فطر در سراسر استان یزد اقامه می‌شود

نماز عید فطر در سراسر استان یزد اقامه می‌شود

پارسینه: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد از اقامه نماز عید سعید فطر با رعایت الگو‌های سلامت در سراسر استان خبر داد.

حجت الاسلام رضا شریفی رئیس شورای سیاستگذاریائمه جمعه با تاکید بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم‌های مذهبی گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت الگو‌های سلامت و بر اساس شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا در استان یزد برگزار می‌شود.

وی افزود: نمازگزاران باید مهر، سجاده و کتاب دعای شخصی خود را به همراه داشته باشند به طوری که باید فاصله یک متری خود را با اطرافیانشان رعایت کنند و از ماسک و دستکش استفاده کنند.

شریفی با بیان اینکه هر سال نماز‌ها به صورت تجمعی در مساجد‌ها برگزار می‌شد، ادامه داد: امسال اولویت با قسمت‌های فضای باز مساجد است، مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد با اشاره به همکاری و همیاری بسیار خوبی که مردم در مراسم شب‌های قدر داشتند، اظهار داشت: مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند به طوری که این دستورالعمل‌ها به مساجد ابلاغ شده است بنابراین این امر موضوع تصمیم گیری برای مراسم عید فطر را تسهیل کرده است.


ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار