گوناگون

بیانیه سپاه درباره حادثه تروریستی اهواز: در آینده نزدیک انتقامی مهلک و فراموش ناشدنی گرفته خواهد شد

بیانیه سپاه درباره حادثه تروریستی اهواز: در آینده نزدیک انتقامی مهلک و فراموش ناشدنی گرفته خواهد شد

پارسینه: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های معزز شهدای حادثه تروریستی اهواز، به ملت ایران اطمینان داد که در آینده نزدیک تروریست ها با انتقام مهلک و فراموش ناشدنی مواجه خواهند شد.

به گزارش «پارسینه»، روابط عمومی کل سپاه، این نهاد انقلابی روز یکشنبه در بیانیه‌ای با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز اعلام کرد: تحت تدابیر و سیاست‌های بالادستی، در فراهم سازی شرایط و ابزار‌های لازم برای تعقیب و مجازات سخت جنایتکاران در جغرافیای منطقه و فراتر از آن، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: جنایت تروریستی مزدوران قسی القلب استکبار جهانی و ارتجاع منطقه در اهواز و در آغاز هفته دفاع مقدس و همزمان با موسم محرم و برافراشتن پرچم عاشورا و عزای حسینی و نمایش اقتدارملی و آمادگی‌های دفاعی نیرو‌های مسلح کشور، نشان داد دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به ویژه مثلث شیطانی غربی، عبری و عربی، با ناکامی و شکست در دستیابی به اهداف و مقاصد شوم خود در دشمنی با وحدت، صلابت، اقتدار، استقامت و افتخارآفرینی مردمان این سرزمین و پیگیری پروژه انتقال ناامنی به داخل میهن اسلامی، از هیچ تلاش و توطئه‌ای فروگذار نیستند و حتی حاضرند زنان، کودکان و مردم بیگناه را نیز آماج اقدامات کور و حقیر تروریستی قرار دهند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: بی شک ارتکاب این گونه جنایات خللی درعزم و اراده صادق و راسخ نظام و ملت ایران در پایبندی به آرمان‌های بلند انقلاب و شهیدان گرانقدر و تداوم مسیر شرافتمندانه، عزتمندانه و افتخارآمیز آنان نخواهد داشت و به فضل الهی با همت و غیرت نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور، به مدد تجارب ناشی از برخورد قاطع و کوبنده با مزدوران اجیر شده مدعیان ریاکار حقوق بشر و اشراف و تسلط موجود بر عقبه‌ها و کانون‌های استقرار سرکردگان و هدایتگران تروریست‌های خبیث و جنایتکار، با تعقیب شواهد و قرائن در آینده نزدیک انتقام مهلک و فراموش ناشدنی از آن‌ها گرفته خواهد شد.

ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز گذشته (۳۱ شهریور) در مراسم رژه نیرو‌های مسلح به مناسبت سالروز آغاز دفاع مقدس در اهواز چهار مزدور اقدام به تیراندازی در محوطه رژه کردند که بر اساس آخرین اخبار در اثر این حادثه ۲۵ نفر جان باختند و حدود ۶۰ نفر نیز مصدوم شدند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  از ملت ایران به خاطر این بی مسئولیتی و اشتباه سخت امنیتی عذرخواهی کنید.

 • ایرانی

  توصیه برای توقف فوری اینگونه حملات . هزینه این کارها را برای این پست فطرتها بسیار بالا ببرید. اگر حمله رخ داد پدر، مادر، برادر، خواهر، دایی، عمو، و خلاصه تمام جد و اباد طرف را به زندان بندازید. تمام اموال انها را مصادره کنید. خانهایشان را ویران کنید. و خیای بدتر از اینها. اگر این حیوانها بدانند چه به سر تمامی خانواده و جد و ابادشان میاید به این راحتی مرتکب این کار نمیشوند. اگر کشوری مثلا امارات علنا اعلام حمایت کرد معطل نکنید روز بعد دویست تا موشک به یک پادگان یا یک مرکزشان بزنید. اگر این کار را نکنید هی بدتر و بدتر میشود.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار