گوناگون

رتبه‌های ممتاز تاپیکو در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران

رتبه‌های ممتاز تاپیکو در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران

پارسینه: تاپیکو رتبه اول شاخص بهره وری شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی، رتبه هفتم شاخص بالاترین ارزش افزوده و رتبه سیزدهم شاخص ارزش کل فروش را در میان ۱۰۰ شرکت برتر اول ایرانی کسب کرد.

در همایش ۵۰۰ شرکت برتر ایران؛ بیست و پنجمین سال رتبه بندی IMI-۱۰۰؛ بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط سازمان مدیریت صنعتی، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین ( تاپیکو ) در ۳ شاخص مهم حایز رتبه‌های برتر شد.

بر اساس این گزارش، در شاخص بهره وری عوامل در گروه شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی، تاپیکو حائز رتبه اول شد. در شاخص بالاترین ارزش افزوده نیز تاپیکو موفق به کسب رتبه هفتم شد.

همچنین از نظر شاخص ارزش کل فروش نیز تاپیکو در میان ۱۰۰ شرکت اول بررسی شده، در رتبه سیزدهم قرار گرفت.
موفقیت شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکو نیز قابل توجه بوده است.

شرکت نفت ستاره خلیج فارس، از شرکت‌های زیر مجموعه تاپیکو حائز جایگاه دوم از نظر میزان فروش در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور شد.

در این شاخص، برخی دیگر از شرکت‌های تاپیکو نیز رتبه‌های ممتازی کسب کردند. به عنوان نمونه پتروشیمی فن‌آوران رتبه ۷۷، نفت ایرانول رتبه ۹۰، نفت پاسارگاد رتبه ۹۶ و بارز نیز رتبه ۱۰۰ را کسب کردند.

در بین ۱۰۰ شرکت سوم، شرکت پرسی ایران گاز، از شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکو نیز رتبه اول در شاخص بیشترین بازده دارایی را از آن خود کرد.

گفتنی است؛ شرکت‌های پتروشیمی شیمی بافت، کربن، لطیف و گازلوله که از شرکت‌های زیر مجموعه تاپیکو هستند نیز در همایش ۵۰۰ شرکت برتر ایران نیز حائز رتبه شدند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار